Porównaj dotychczasową karmę z BLUETM

Wykonanie Prawdziwego Testu BLUE zajmie tylko kilka sekund. Test BLUE pozwoli lepiej zrozumieć co tak naprawdę znajduje się w karmie Twojego psa. Jeżeli przekonamy Cię, że karma BLUE jest najlepsza dla Twojego czworonożnego członka rodziny, otrzymasz od nas powitalny kupon rabatowy BLUE o wartości 20 PLN. Kupon można przeznaczyć na zakup dowolnej receptury i gramatury suchej karmy BLUE dla psów.

Imię Twojego Psa: 

Beneful®
Pedigree®
Bil-Jac®
Purina Dog Chow®
Eagle Pack®
Purina ONE®
Eukanuba®
Purina® Pro Plan®
Iams®
Royal Canin®
Nutro Max®
Science Diet®
Nutro Natural Choice®
Porównaj wszystkie karmy
Beneful, Purina ONE, Purina Dog Chow oraz Purina Pro Plan to zastrzeżone znaki towarowe Société des Produits Nestlé S.A., Vevey, Szwajcaria. Bil-Jac to zastrzeżony znak towarowy Kelly Foods Corporation. Eagle Pack to zastrzeżony znak towarowy Eagle Pack Pet Foods, Inc. Eukanuba oraz Iams to zastrzeżone znaki towarowe The Iams Company. Nutro Max i Nutro Natural Choice to zastrzeżone znaki towarowe The Nutro Company. Pedigree to zastrzeżony znak towarowy Mars, Incorporated. Royal Canin to zastrzeżony znak towarowy Royal Canin S.A. Science Diet to zastrzeżony znak towarowy Hill’s Pet Nutrition, Inc.
Chcesz dowiedzieć się jak dobra jest karma Twojego psa lub kota w porównaniu z innymi markami karm? Wykonaj Prawdziwy Test BLUE i sprawdź czy karmisz swojego psa lub kota najlepszą dostępną na rynku karmą. Przekonasz się, że BLUE jest najbardziej odpowiednią karmą dla Twojego czworonożnego członka rodziny. Zaspokaja ona wszystkie potrzeby żywieniowe zwierząt. Holistyczne formuły BLUE dla psów i kotów zostały wyprodukowane z najlepszych, naturalnych składników takich jak pełnowartościowe mięso, pełne ziarna oraz zdrowe warzywa i owoce